LOKALIZACJA :

ul. Szpitalna 5, 78-320 Połczyn-Zdrój

Oferty pracy

 1. Lekarza specjalistę chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych.
 1. Położną w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym.
  Wymagane prawo wykonywania zawodu położnej oraz doświadczenie w pracy w oddziale szpitalnym. Oczekiwane kwalifikacje dodatkowe oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

 2. Położną w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Połczynie-Zdroju.
  Wymagane prawo wykonywania zawodu położnej oraz kurs kwalifikacyjny położnej środowiskowej.

 3. Pielęgniarki w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Połczynie Zdroju.
  Wymagane prawo wykonywania zawodu oraz kurs przetaczania krwi. Oczekiwane kwalifikacje dodatkowe oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

 4. Pielęgniarki w szpitalnej Izbie Przyjęć.
  Wymagane prawo wykonywania zawodu oraz kurs przetaczania krwi.

 • Wymagane: prawo wykonywania zawodu. Oczekiwane: specjalizacja z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, uprawnienia serologiczne, specjalizacja w kierunku mikrobiologia, doświadczenie zawodowe.

Oferty pracy, wraz proponowaną formą zatrudnienia, oraz CV wraz z kompletem dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, oświadczenie o zapoznaniu się z RODO podmiotu i dokumenty potwierdzające inne wymagania można składać z dopiskiem “oferta pracy” – listownie na adres: Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o. ul. Szpitalna 5, 78-400 Połczyn-Zdrój – osobiście w Sekretariacie Spółki Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o., ul. Szpitalna 5, 78-400 Połczyn-Zdrój w godz. 7.30 – 14.30 – w formie elektronicznej na adres: sekretariat@szpitalpolczyn.pl informacje na temat rekrutacji można uzyskać telefonicznie: 94 36 61 807, tel. kom.: 503 358 609

Kontakt z Nami

Osoby zainteresowane ofertami prosimy o kontakt osobisty w Sekretariacie lub telefoniczny. Oferty można również składać drogą elektroniczną.

Napisz do nas

Możesz się z Nami skontaktować za pośrednictwem poniższego formularza:

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych w celu kontaktu. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności. (*wymagane)