Lekarze:

1. Lekarza specjalistę chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej.

2. Lekarza z uprawnieniami do wykonywania badań endoskopowych w Pracowni Endoskopowej.

Położną oddziałową oddziału ginekologiczno-położniczego

Wymagane: prawo wykonywania zawodu, wykształcenie: mgr położnictwa, doświadczenie w pracy w oddziale szpitalnym min 5 lat. Oczekiwane: doświadczenie w kierowaniu zespołem, dodatkowe kwalifikacje lub gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, odpowiedzialność, pracowitość.

Pielęgniarkę Oddziałową Bloku Operacyjnego.

Wymagane prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, wykształcenie wyższe w kierunku pielęgniarstwo, specjalizacja z pielęgniarstwa anestezjologicznego lub operacyjnego położnej oraz doświadczenie w pracy w oddziale szpitalnym. Oczekiwane kwalifikacje dodatkowe oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji, doświadczenie w zarządzaniu zespołem pielęgniarskim.

Pielęgniarki i położne

1. Położną w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Wymagane prawo wykonywania zawodu położnej oraz doświadczenie w pracy w oddziale szpitalnym. Oczekiwane kwalifikacje dodatkowe oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

2. Położną w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Połczynie-Zdroju. Wymagane prawo wykonywania zawodu położnej oraz kurs kwalifikacyjny położnej środowiskowej.

3. Pielęgniarki w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Połczynie Zdroju. Wymagane prawo wykonywania zawodu oraz kurs przetaczania krwi. Oczekiwane kwalifikacje dodatkowe oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

4. Pielęgniarki w szpitalnej Izbie Przyjęć. Wymagane prawo wykonywania zawodu oraz kurs przetaczania krwi.

Diagnosta laboratoryjny

Wymagane: prawo wykonywania zawodu. Oczekiwane: specjalizacja z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, uprawnienia serologiczne, specjalizacja w kierunku mikrobiologia, doświadczenie zawodowe.

Kontakt z Nami

Osoby zainteresowane ofertami prosimy o kontakt osobisty w Sekretariacie lub telefoniczny. Oferty można również składać drogą elektroniczną.

Napisz do Nas

Możesz się z Nami skontaktować za pośrednictwem poniższego formularza: