Lekarze:

1. Lekarza specjalistę chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej.

2. Lekarza specjalistę chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych.

3. Lekarza oddziału pediatrii.

4. Lekarza oddziału neonatologii.

Pielęgniarki i położne

1. Położną w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym. Wymagane prawo wykonywania zawodu położnej oraz doświadczenie w pracy w oddziale szpitalnym. Oczekiwane kwalifikacje dodatkowe oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

2. Położną w Poradni Ginekologiczno-Położniczej w Połczynie-Zdroju. Wymagane prawo wykonywania zawodu położnej oraz kurs kwalifikacyjny położnej środowiskowej.

3. Pielęgniarki w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Połczynie Zdroju. Wymagane prawo wykonywania zawodu oraz kurs przetaczania krwi. Oczekiwane kwalifikacje dodatkowe oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

4. Pielęgniarki w szpitalnej Izbie Przyjęć. Wymagane prawo wykonywania zawodu oraz kurs przetaczania krwi.

Diagnosta laboratoryjny

Wymagane: prawo wykonywania zawodu. Oczekiwane: specjalizacja z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, uprawnienia serologiczne, specjalizacja w kierunku mikrobiologia, doświadczenie zawodowe.

Informacja:

Oferty pracy, wraz proponowaną formą zatrudnienia, oraz CV wraz z kompletem dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, oświadczenie o zapoznaniu się z RODO podmiotu i dokumenty potwierdzające inne wymagania można składać z dopiskiem "oferta pracy" - listownie na adres: Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o. ul. Szpitalna 5, 78-400 Połczyn-Zdrój - osobiście w Sekretariacie Spółki Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju Sp. z o.o. ul. Szpitalna 5, 78-400 Połczyn-Zdrój w godz. 7.30 - 14.30 - w formie elektronicznej na adres: sekretariat@szpitalpolczyn.pl informacje na temat rekrutacji można uzyskać telefonicznie: 94 36 61 807, tel. kom.: 604 618 261 lub 503 358 609

Kontakt z Nami

Osoby zainteresowane ofertami prosimy o kontakt osobisty w Sekretariacie lub telefoniczny. Oferty można również składać drogą elektroniczną.

Napisz do Nas

Możesz się z Nami skontaktować za pośrednictwem poniższego formularza: